پایه دوربین وسیله ای است که عکاسی را فوقالعاده راحت و دلپذیر می سازد و شما با داشتن آن می توانید به راحتی عکس هایی بگیرید که خودتان هم در آن حضور داشته باشید و از ثبت خاطرات به یاد ماندنی خود لذت ببرید.تلفن تماس
این روز ها اکثر افراد از موبایل خود برای عکاسی و ثبت خاطرات استفاده می کنند برای همین به دنبال پایه ای برای دوربین موبایل هستند که جدیدا وارد بازار شده و با نام پایه دوربین موبایل مونوپاد شناخته می شود.پایه دوربین مخصوص موبایل لذت گرفین عکس های سلفی و دسته جمعی شما را چند برابر می کند و امکان گرفتن عکس های زیبا را برای شما مقدور می سازد.


خرید پایه دوربین

پایه دوربین موبایل

خرید اینترنتی پایه دوربین موبایل مونوپاد

مونوپاد
پایه برای عکاسی با دوربین موبایل


-استفاده آسان
 و حمل راحت 

-مناسب برای استفاده با دوربین های دیجیتال و یا دوربین های DSLR
-وزن سبک برای سهولت حمل
-طراحی قابل تنظیم
-مناسب برای اکثر تلفن های همراه 
-ایده آل برای مسافرت، خاطرات ویدئویی، عروسی، ساحل، کنسرت و عکس های هوایی
-جنس بدنه از آلومینیوم
-تنظیم آسان به هر زاویه 
-دارای ریموت
-قابل استفاده برای Android و iOS
پایه عکس سلفیپایه عکس سلفی مونوپاد بسیار سبک و قابل حمل است و شما می توانید در هر جایی و حتی فضاهای شلوغ و پر جمعیت همراه ببرید.همچنین این چایه دوربین دارای یک شاتر بلوتوث است که تا فاصله حدود 10 متری کار کرده و از فاصله می توانید گوشی خود را کنترل نمایید.پایه عکاسی مونوپاد وسیله ای استثنایی و عالی برای عکاسی است که شما را قادر می سازد از زوایای مختلف و متفاوت عکس های دسته جمعی و تکی بگیرید و از عکاسی لذتی بی نظیر ببرید.پایه عکس موبایل دستیاین روزها سلفی بسیار رایج است. بیشتر خودنگاره‌ها هم از جلو گرفته شده‌اند و شاید صورتتان چندان زیبا نیفتد. اما اگر مونوپاد داشته باشید، می‌توانید موبایل را روی آن قرار دهید و از فاصله دور، یک سلفی بسیار زیبا از خود بردارید. به کمک کسی هم نیاز ندارید و خودتان از هر زاویه و با هر پوزی که دوست دارید از خودتان عکس بردارید.


تلفن تماسپایه عکاسی مونوپاد مخصوص موبایل + شاتر بلوتوث

Monopod Z07-1 

قابل استفاده برای Android و iOS

نگه دارنده انواع موبایل برای فیلم برداری یا عکاسی

بدنه سبک و مقاوم
پایه عکس موبایلاین روزها سلفی بسیار رایج است. بیشتر خودنگاره‌ها هم از جلو گرفته شده‌اند و شاید صورتتان چندان زیبا نیفتد. اما اگر مونوپاد داشته باشید، می‌توانید موبایل را روی آن قرار دهید و از فاصله دور، یک سلفی بسیار زیبا از خود بردارید. به کمک کسی هم نیاز ندارید و خودتان از هر زاویه و با هر پوزی که دوست دارید از خودتان عکس بردارید.
پایه دوربین مونوپادتلفن تماس

************************

پایه دوربین موبایل مونوپاد ساده

قیمت : 20000 تومان

دکمه خرید پستی رنگ مشکی**************
پایه دوربین موبایل دارای دکمه ریموت بر روی دسته


قیمت 49000 تومان


دکمه خرید پستی رنگ مشکیتوپ لباسشویی 5040
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات